Spotkajmy się na Women in Tech Summit

Spotkajmy się na Women in Tech Summit

27 listopada oczy technologicznego świata skupią się na Warszawie, która będzie gospodarzem światowego kongresu kobiet w technologiach „Perspektywy Women in Tech Summit”. My też tam będziemy!


To największe na w Europie wydarzenie dedykowane kobietom w IT i TECH będzie miejscem spotkania ponad 1000 najbardziej utalentowanych kobiet w branży technologicznej, w tym najwyższej rangi przedstawicielek światowych koncernów i instytucji.

Aptiv jako firma głęboko zaangażowana w ideę równości płci i rozwoju kobiet w technologiach, jest też aktywnym partnerem kongresu „Perspektywy Women in Tech Summit”. W czasie wydarzenia nasi inżynierowie poprowadzą warsztaty, by odkryć przed uczestnikami jak wyglądają kulisy inżynierii autonomicznej jazdy. Uczestnicy zostaną podzieleni na 5 grup, aby zobaczyć jak wygląda praca nad autami przyszłości od momentu otrzymania specyfikacji, przez pracę nad hardwarem, softwarem aż po testy.

Hasłem przewodnim kongresu „Perspektywy Women in Tech Summit” jest: BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE TECH WORLD (Bądź zmianą , którą chcesz zobaczyć w branży technologii), w myśl którego Warszawa stanie się centrum rozmowy o mądrym rozwoju technologicznym i roli, jaką mają w nim do odegrania kobiety.

Konferencja będzie pierwszym wydarzeniem tego typu w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Azji Środkowej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy na: