Rodzinne świętowanie

Rodzinne świętowanie

Dobrze wiemy, jak ważna jest dla naszych pracowników rodzina. Dlatego co roku w Aptiv celebrujemy wspólnie Family Day. Ale to tylko jeden z przykładów na to, jak wspieramy rodziców w naszej firmie.

Jako członek załogi Aptiv i rodzic możesz liczyć na:

→ Wyprawkę z okazji urodzenia dziecka – Narodziny dziecka to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Chcemy cieszyć się tymi chwilami razem z młodymi rodzicami, dlatego mamy dla nich z tej okazji uroczy prezent. W tym roku jest to Szumiś!

→ Dodatkowe dni wolne dla nowych rodziców – Pojawienie się nowego członka rodziny to mała rewolucja w życiu każdego rodzica. W Aptiv doskonale to rozumiemy i chcemy pomóc im w pierwszych tygodniach życia maluszka. Dlatego oprócz gwarantowanych przez prawo 2 dni urlopu okolicznościowego, nasi pracownicy mogą skorzystać z 3 dodatkowych dni w prezencie od firmy, które mogą wykorzystać w pierwszych 3 miesiącach życia dziecka.

→ Spotkania z HR dla Rodziców – Każdy rodzic ma sporo pytań dotyczących kwestii HR oraz praw i benefitów im przysługujących. Rozumiemy to, dlatego co tydzień zespół HR spotyka się z pracownikami, by odpowiedzieć na wszelkie pytania nurtujące pracujących rodziców.

→Dzień Rodziny i Mikołajki – Dzień Rodziny to nasza wieloletnia tradycja. Każdego roku w czerwcu spotykamy się wspólnie z naszymi rodzinami na terenie laboratoriów walidacyjnych krakowskiego Centrum Technicznego. Wydarzenie pozwala nam bawić się i rywalizować w sportowym duchu. O tym, że to wspaniała tradycja przekonacie się oglądając poniższe zdjęcia;)