Ponad 120 osób na Dniach Otwartych w TCK!

Ponad 120 osób na Dniach Otwartych w TCK!

Test coli na radiu samochodowym, badanie wytrzymałości sprzętu elektronicznego i testowanie aut przyszłości. Między innymi takie atrakcje czekały na uczestników tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz Małopolskiego Festiwalu Innowacji w Centrum Technicznym Delphi.

“Małopolski Festiwal Innowacji to swego rodzaju „hasło – parasol”, pod którym odbywają się liczne wydarzenia. W tym roku ich liczba przekroczyła już 90 i cały czas rośnie. 40 – to natomiast liczba tegorocznych partnerów. O jakości tego wydarzenia świadczy potencjał kreatywny i merytoryczny przygotowanych wydarzeń oraz zaangażowanych osób.

“Intencją organizatora jest uświadomienie ludziom, że Małopolska to nie tylko piękne miejsca turystyczne, ale również innowacje, które w przyszłości mogą zmieniać świat.” My pokazaliśmy jak to się robi w praktyce. Wielbiciele motoryzacji mogli zajrzeć do laboratoriów Delphi, gdzie opracowujemy m.in. technologie jazdy autonomicznej. Czy się podobało? Uśmiechy odwiedzających mówią o tym najlepiej.