MLD® Seat Box – emocje w 3D

MLD® Seat Box – emocje w 3D

Olśniewający. Tak niedawno pisał o nim CNET. My mieliśmy okazję zobaczyć go na żywo w czasie wyjątkowego pokazu w Krakowie.

27-28 kwietnia to były dwa ekscytujące dni. To wówczas, prosto z Norymbergii, dotarła do nas najnowsza technologia wyświetlaczy 3D. Multi-Layer Display Seat Box, to pierwszy w branży wyświetlacz 3D w kabinie pojazdu. Technologia ta daje kierowcom indywidualne doświadczenie użytkownika i odczucie wyższej klasy, bez konieczności stosowania specjalnych okularów, wywoływania bólu głowy i przemęczenie wzroku. Jak działa MLD?

Poprzez połączenie oprogramowania, technologii optycznych i obrazowania, efekt 3D jest tworzony przez wykorzystanie paneli TFT-IPS ze szczeliną powietrzną między warstwami. Jako źródło światła stosu optycznego dodaje się bardzo wydajną podświetlenie Back Light Unit (BLU). Obrazy o prawdziwej głębi są dostarczane w wysokiej jakości i lepszej rozdzielczości dla bardziej wyrazistego tekstu i grafik oraz realistycznego efektu 3D. Kierowca może szybko odnaleźć najważniejsze informacje prezentowane na dwóch wyświetlaczach – wszystko to przy zminimalizowanym czasie odrywania wzroku od drogi i czytelnych treściach.

Nie załapaliście się na demo? Zerknijcie na krótki filmik prezentujący możliwości MLD:

Samo video nie oddaje w pełni rewelacyjnego efektu 3D, którego byliśmy świadkami. Możecie uwierzyć nam na słowo, albo .. odwiedzić nasze kolejne wydarzenie. Do zobaczenia!