Finansiści nowej generacji - Global Business Services

Finansiści nowej generacji - Global Business Services

Aptiv Kraków to dziś oprócz Centrum Technicznego ponad 650 osób, które tworzy centrum wsparcia biznesu w obszarach księgowości, finansów, IT, logistyki i zakupów o zasięgu krajowym, europejskim oraz globalnym.

Zostań Finansistą Nowej Generacji!
• Dołącz do globalnej firmy notowanej na giełdzie w Nowym Jorku (NYSE);
• Pracuj dla marki, która jest certyfikowanym partnerem ACCA i pomoże Ci przygotować się do egzaminu;
• Buduj z nami świat z mniejszą liczbą wypadków samochodowych i emisją spalin, bardziej efektywnym zużyciem paliwa oraz bardziej zaawansowaną mocą obliczeniową samochodów;
• Bądź częścią zespołu, który wspólnie tworzy wyjątkową atmosferę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i samodzielności oraz długoletniej współpracy.

Kogo szukamy?
Osób podobnych do nas. Tych, którzy nie poprzestają na marzeniach. Ambitnych i głodnych wiedzy. Fanów efektywności, którzy lubią ulepszać procesy. Szukamy osób otwartych na długoletnią współpracę w firmie, dla której etyka ma znaczenie, którzy chcą realizować swoje pomysły, a w wyzwaniach widzą możliwość rozwoju.

Prowadzimy stałe rekrutacje do naszych zespołów z obszaru księgowości, finansów i zakupów. Oferujemy też staże i praktyki studenckie, a dla najlepszych możliwość wzięcia udziału w naszym prestiżowym programie rotacyjnym dla przyszłych liderów.

Finance Leadership Development Program
Interesuje Cię niestandardowa ścieżka kariery zawodowej? Aptiv Finance Leadership Development Program jest opcją dla Ciebie. Projekt koncentruje się na najlepszych studentach i absolwentach kierunków finansowych o dużym potencjale przywódczym, którzy będą współtworzyć sukces organizacji Aptiv. Program zakłada cykl trzech rocznych rotacji w różnych zespołach finansowych (Audyt/Treasury/Controlling itp.), w tym przynajmniej jednego oddelegowania za granicą. Nabór do programu realizowany jest raz do roku. Nie przegap swojej szansy!