Excellence Week 2017. Marzyciele przejęli kontrolę!

Excellence Week 2017. Marzyciele przejęli kontrolę!

Excellence Week 2017 to coroczne święto pracowników Delphi, czas celebrowania naszych pasji i osiągnięć. W tym roku świętowaliśmy między 19 a 23 czerwca pod hasłem “Dreamers Who Do”.

Nie ma Tygodnia Doskonałości bez ludzi Delphi. To każdy z naszych pracowników jest zaproszony zarówno do projektowania atrakcji na poszczególne dni, jak i do wzięcia w nich aktywnego udziału. Dzięki ich zaangażowaniu, w agendzie znalazło się ponad 80 eventów! Przed Wami kilka ważnych faktów dotyczących tegorocznej edycji, o których zapewne nie mieliście pojęcia!

1. Marzyciele troszczą się o tych w potrzebie.
Nawet deszcz, burza i wiatr nie były w stanie powstrzymać naszych nieustraszonych pracowników od pomagania innym. W czasie aukcji odbywającej się finałowego dnia celebracji, dzięki fantastycznym zespołom udało się nam zebrać 4754,51 PLN dla fundacji “Mimo Wszystko”! Co więcej, kiermasz charytatywny przyniósł tej organizacji dodatkowe 1000 PLN, a zbiórka na Małopolskie Hospicjum dla dzieci zasiliła konto organizacji o 346 PLN.

2. Nic nie wydarzyłoby się bez niesamowitych ludzi.
Dokładnie 58 wolontariuszy było zaangażowanych w organizację i koordynację Excellence Week w tym roku. To są prawdziwi bohaterowie, którzy nie tylko pomogli w wypełnieniu agendy, ale zajęli się motywacją swoich zespołów, pomogli przygotować wszystkie zawody i zajęli się logistyką wydarzeń. Wielkie brawa i podziękowania dla nich!

3. Wasze sportowe wyniki były zachwycające.
To był najszybszy bieg (ostatni uczestnik dłuższego biegu przybył na metę po 20 minutach!) i jeden z bardziej ekstremalnych wyścigów rowerowych w dziejach Delphi Kraków.

4. Oto najważniejsze liczby tegorocznej edycji.
Przy tego typu inicjatywach rzadko chodzi o statystyki, ale musicie przyznać, że tym razem wyglądają imponująco. 5 dni, 2 lokalizacje (EP, TCK), 84 eventy, 1620 rejestracji i jeden motyw przewodni – Dreamers who Do. Możemy się założyć, że w przyszłym roku pobijemy ten rekord!