Connected.Cars #5: Autonomous Driving

Connected.Cars #5: Autonomous Driving

W Aptiv, na koncie mamy już ponad 1,5 mln km przejechanych w trybie autonomicznym. Po testach z taksówkami w Las Vegas, Bostonie i Singapurze, przyszedł czas by skupić się na wprowadzeniu technologii autonomicznej jazdy do masowej produkcji. Chcecie zobaczyć, jak ta praca wygląda od kuchni i poznać technologie aut przyszłości? Zapraszamy na nasz meetup już 26 lutego, godz. 18.00 w Starej Zajezdni (ul.Wawrzyńca 12, Kraków)!

Nad technologiami jazdy autonomicznej pracują dziś wszyscy kluczowi producenci samochodów oraz najlepsze na świecie ośrodki badawczo-rozwojowe. Wyścig ten wymaga nie tylko ogromnej wiedzy technicznej czy znajomości specyfiki branży motoryzacyjnej. Potrzebne jest również doświadczenie w zakresie projektowania technologii przeznaczonych do produkcji seryjnej a zarazem systemów krytycznych ze względu na bezpieczeństwo. Wszystkie te elementy spotykają się w Krakowie. W czasie meetupu przybliżymy Wam technologię i metodykę pracy nad samochodami autonomicznymi dla konsumentów.

Rozkład jazdy

18.00-18.10 – Introduction

18.10-18.40 – Autonomous cars for everyone – how we are building driverless future in Krakow?

18.40-19.00 – Smart Vehicle Architecture – The Unsung Hero of Mobility

19.00-19.30 – Networking (pizza & drinks on us!)

19.30-19.50 – Agile – it all started in Automotive

19.50 – Speed recruiting

Jak zwykle wydarzenie jest bezpłatne, ale rejestracja obowiązkowa. Na miejscu czeka na Was:

  • Mocna dawka wiedzy od inżynierów, którzy decydują dziś o tym, jak będzie wyglądać jazda autonomiczna dla przeciętnego Kowalskiego
  • Pokazy technologii na żywo
  • Strefy inżynieryjne, w których spotkacie ekspertów Aptiv
  • Pizza i napojeChciałbyś porozmawiać z managerami Aptiv o możliwościach zatrudnienia? Przynieś swoje CV i spotkajmy się na wydarzeniu!